7 překvapení pro vaši rodinu

Umíte zpestřit a osladit život celé rodině i mimo oficiální svátky a oslavy? Může to být nejen moc milé, ale i překvapivě jednoduché.

Může být příliš snadné uvíznout ve shonu a zapomenout udělat si čas na oslavu našich rodin. Udržujte svou lásku ke své rodině v čerstvé paměti tím, že během roku připravíte jednoduchá překvapení. Tato překvapení nevyžadují mnoho plánování ani peněz, ale stanou se vzpomínkami, které vaše rodina bude mít navždy. Tady je pro vás několik nápadů!

Tajná překvapení

Na tajemství je prostě něco magického; může učinit překvapení mnohem lepším. Sledujte nadcházející události ve vašem okolí. Pak plánujte tajná překvapení kolem toho, co se právě děje.

Nezvyklé datum a místo

Plánujte dětem schůzky na dobu, kdy váš partner dlouho pracuje. Děláte to ze dvou důvodů – za prvé nepromarníte čas čekáním. Za druhé, oslníte překvapivým datem třeba dobré večeře. Najděte si pár restaurací, kam chodíte jíst jen spolu – nikdy s nikým jiným.

Proměňte stres v zábavu

Je úžasné, že zvrat v jinak obyčejné situaci z ní může udělat mimořádnou. Pokud je v konkrétní den čas na domácí úkoly velkým problémem, řekněte synovi, aby popadl knihy a deku, a vydejte se ven do trávy. Už jen to, že se dostanete ven a do jiného prostředí, okamžitě udělá domácí úkoly zábavnějšími.

Je čas dobrodružství!

Někdy je prostě zábavné vidět, jaká dobrodružství na vás čekají. Rádi jezdíme na kole nebo na paddleboardingu v oblasti, kde jsme ještě nebyli. Přijdete na tajné pláže a parky, projedete se kolem modrého kraba a zapádlujete si mezi kapustňáky.

Překvapte je

Život je příliš krátký na to, abyste neustále brali všechno vážně. Je důležité najít si čas na to, abyste byli se svou rodinou odvázaní. Ať už máte po večeři improvizovanou taneční párty nebo naaranžujete snídani do překvapivé podoby, je důležité, aby byl život zábavný.

Páteční večerní večírek

Je zábavné překvapit svou rodinu a zkonzumovat všechny zásoby na domácí pizzu. Když vylezou mazlavé pizzy z pece, rádi posedíte u jídelního stolu k jídlu a hrajete deskovou hru.

Jsem to jen ty a já

Bez ohledu na to, kolik dětí máte – trávit čas jeden na jednoho s každým z nich je důležité. Je jedno, jakou aktivitu si vyberete, součástí překvapení je společné učení něčeho nového; druhá část je, jak spolupráce na projektu posiluje vaše pouto.

Už chápete? V jednoduchosti je síla, tak vymýšlejte a bavte se!

Autor: Antonín Parma

Články s podobnými tématy