Anketa: Vyberete téma na další večer s Magnoli?

První setkání Magnoli: Čáry v písku #1 nás čeká teď v úterý, ale my už pracujeme na programu dalších pokračování na nadcházející měsíce.

Naše stálé čtenářky i čtenáři už mají představu o záběru témat, kterými se zabýváme v článcích a rozhovorech s našimi hosty na Magnoli.

V tomto roce máme v plánu pořádat pravidelná osobní diskusní setkání se zajímavými hosty, která jsme nazvali "Čáry v písku". Tento název jsme si vybrali proto, že nám má připomínat, že ve spoustě životních situací máme zbytečné bariéry, které si tvoříme pouze v našich hlavách a v realitě žádné hranice neexistují. Cílem je zprostředkovat moderovanou diskuzi na témata, která možná některé tyto pomyslné čáry v písku překračují. 

Zatímco první setkání je již v úterý 21.2. (více zde), my už připravujeme setkání na březen, duben, květen a červen, kde bychom vás chtěli zaujmout relevantními tématy a zajímavými hosty. Pracovně máme zatím předvybraných několik témat. Chceme však znát i vaše názory a proto jsme připravili mini anketu, kde nám můžete dát vědět, co si myslíte vy.

Pojďte s námi vybrat, co vás nejvíc zajímá.

Jelikož akce pořádáme především pro vás, rádi bychom vás požádali o vyplnění mini ankety, abychom zmapovali, co vás zajímá. Anketa je anonymní a obsahuje jen jednu otázku.

Omlouváme se za technickou nedokonalost, v okénku Anketa pro setkání .... je potřeba zascrolovat směrem dolů a tam po vybrání vašich preferencí kliknout na tlačítko odeslat.

Děkujeme moc za spolupráci

Články s podobnými tématy