Pavlíková: Sáhla jsem si hodně hluboko

Šéfka Česko.Digital, přemýšlivá matka dvou synů, která si ve svém osobním životě sáhla až nebývale hluboko a díky tomu vnímá business s velkým odstupem.

Eva Pavlíková je velice skromnou ženou s jasnými názory a zkušeností v businessu i neziskovém sektoru. Již jako náctiletá si po dramatické pubertě prošla závislostí na alkohol a silnými depresemi. Smrti se nejvíce přiblížila jako matka, když při dramatickém porodu málem zemřela.

To vše dává jejím slovům a názorům ještě hlubší význam, ať již hovoří o ženském leadershipu, vztahu jednotlivých generací k novým technologiím nebo manažerské pokoře. Po deseti letech v korporátním světě začala se dvěma malými dětmi podnikat, ne vždy však úspěšně. Povídali jsme si o strachu z neznáma, o tom, jak kultivovat svou odvahu i o přerodu kolem čtyřicátého roku našeho věku, kdy přemýšlíme o přechodu k něčemu smysluplnému. O tom, že technologie nemusíme každý používat, ale je naší volbou, jak k nim přistoupíme. O touze něco vytvořit. Dnes vede komunitu dobrovolníků sdružující přes 3600 expertů a z jejího hlasu sálá po všech pohnutých životních zkušenostech přirozený klid. 

To vše a mnoho dalších myšlenek najdete v novém podcastu Magnoli:

Audio verzi si můžete poslechnout buď přímo zde:

Nebo na vašich oblíbených podcastových platformách:

Autoři: Tomáš Poucha, David Seibert a Antonín Parma

Články s podobnými tématy