Vrba: Budeme tady do stovky

Proč by měl člověk změnit práci i poslání během života? Jak žít déle kvalitní život? Jak a proč se rozvíjet a posouvat?

Jako šéf velké nadnárodní korporace zažíval David Vrba dlouhá léta úspěch doslova všude kolem sebe. Přesto se nakonec vydal do neprobádaných vod, když se zapálil pro téma „modern midlifers“ a potřeby naučit se déle a aktivně žít. Dnes je mentorem a koučem, který vlévá čtyřicátníkům i padesátníkům optimismus do žil.

Ještě před pár lety si řada z nás nedovedla Davida představit jako startupistu. Vždy dobře a ladně oblečený šéf nadnárodního amerického gigantu představoval řadu let typického úspěšného manažera korporace, který vždy tíhnul k práci s lidmi ve svém týmu. Péče o zaměstnance a rozvoj leadershipu se staly jeho poznávacím znamením.

„Ty bys byl skvělej globální HR ředitel!“ slyšel od spoluzakladatele Magnoli hned několikrát.

Přesto našel odvahu odejít z teplých a ekonomicky zajištěných pozic a začít znovu. Fascinován neustálým prodlužování našeho aktivního života a tím pádem i kariér pomáhá druhým najít podobnou odvahu nadechnout se a jít dál. Kdo jsou ve skutečnosti „modern midlifers“ a v jaké životní fázi je nejvhodnější se začít učit žít déle a jinak? A proč jel loni v létě za svým snem až do vzdáleného Mexika?

Co všechno se o Davidovi dozvíte a jakých osobních témat se s naším hostem dotkl moderátor Tomáš Poucha z Magnoli?

  • Co ho vedlo k odchodu z významné korporace?
  • Proč, jak a ideálně v jaké životní fázi, bychom se měli začít učit žít déle?
  • Co se vlastně potřebujeme naučit?
  • Jak moc se musí proměnit nejen byznys, ale nezbytně i celá naše společnost?

Zveme vás na osobní setkání

Neváhejte a přijďte se s námi potkat, ať je vám třicet nebo šedesát. Budete tak historicky prvními diváky nového cyklu Čáry v písku – již v úterý 21.února 2023 ve Spižírně 1902 v Praze na Vinohradech, kde vystoupí jako hlavní host David Vrba.

A pokud nemáte tolik času, připravili jsme pro vás i sestříhanou verzi, tzv. výběr z hroznů, která v sobě kondenzuje hlavní myšlenky a je o polovinu kratší než nezkrácená verze:

Audio verzi si můžete poslechnout buď přímo zde:

Nebo na vašich oblíbených podcastových platformách:

 

Autoři: Tomáš Poucha, David Seibert a Antonín Parma

Články s podobnými tématy