Cais: Musíte být jako děti

Kde bere inspiraci pro vizuální umění i hudbu? Jak si dělá radost? Kde nabírá sílu a energii? A jak se projevuje, že je blíženec?

Expresivní bubeník, zpěvák, skladatel a textař Tata Bojs a současně vystudovaný úspěšný vizuální umělec neustále vyvažuje svůj dvojjediný život.


Na pódiu to Milan umí rozparádit jako málokdo z tuzemské bigbítové scény, kde tolik potu a energie hnedtak z někoho nestříká. V civilu pak působí nejen akurátně, ale také vytrvale a velice klidně. Cokoliv, co dělá činí s rozmyslem a doslova puntičkářskou přesností, díky čemuž se řadí mezi tzv. realizátory a dotahovače nahozených nápadů. Když s Milanem hrajete tenis, cítíte jeho mimořádný smysl pro detail a až klukovskou nechuť prohrát jediný úder. I k úvodnímu rozpinkání přistupuje jako k obřadu. Dokáže být ale i cholerický a občas mu utíkají myšlenky neznámo kam. Zajímalo nás nejen jak kloubí svoje dva talenty, tedy hudební s výtvarným, ale jakým způsobem relaxuje a zvládá svůj rozmanitý život v obklopení tolika žen – manželky a tří dcer. Vyvažuje ho ryze mužský svět vlastní kapely? Dotkneme se inspirace vlastními dětmi i štěstí nikdy nebýt součástí běžného pracovního systému. A také eliminace stoupajícího nebezpečí kolem nás.

  • Jaké zkušenosti mu přinesly neúspěchy a boj s bytností vlastního ega?
  • Proč ho tenis tak fascinuje a chtěl by ho lépe umět?
  • Poslouchá ho vlastní tělo nebo propadá beznaději?
  • A jak se někdy doma cítí po návratu z vyprodaných sálů?

Pojďte si poslechnout rozhovor s nevšedním umělcem:

Nebo na vašich oblíbených podcastových platformách:

Autoři: Tomáš Poucha, David Seibert a Antonín Parma

 

Články s podobnými tématy