O Magnoli

O co nám jde? Inspirace pro smysluplný život

Asi každý chce žít svůj život naplno, barevně a smysluplně.

V dnešní uspěchané době nás však okolnosti a povinnosti válcují a mi opomíjíme to, co dělá náš život zajímavý a naplněný. Postupně rezignujeme na věci, které jsou pro nás osobně nejdůležitější – ať už je to péče o důležité vztahy, učení nebo objevování nových věcí nebo prostor na své vlastní koníčky a projekty.

A to je důvod, proč pro vás tvoříme Magnoli. Chceme vám ukazovat cestu zpět k radosti a rozmanitosti každodenního života. Chceme vám nabízet nevšední zamyšlení nad všedními tématy a motivovat vás, abyste znovu nastartovali váš život do nových směrů, realizovali své sny nebo si tvořili i nové. Chceme, abyste spolu s námi žili naplněný život a využili maximálně času, který na této planetě máme k dispozici.

Jsme tři přátelé kolem padesátky a založili jsme Magnoli, protože chceme druhou polovinu našeho života žít naplno, smysluplně a inspirovat k tomu i své okolí. Proto na našem portálu Magnoli.cz najdete stovky nápadů a inspirací, jak se na svůj život dívat jinak, proto tvoříme podcasty, kde zpovídáme inspirativní osobnosti o tom, jak lze prožít zajímavý život, proto organizujeme přednášky a diskuzní večery, kde sdílíme myšlenky, které vám pomohou žít naplno – ať už jde o osobní nebo pracovní život.

Společně chceme ukázat, že život lze žít naplno v každém věku a že dokáže být krásný, rozmanitý a smysluplný. Přidejte se k nám na cestě inspirace a nových objevů!
 

Náš příběh

Jsme tři kamarádi, kteří se vydali na společnou cestu s cílem zlepšit svět kolem nás. Založili jsme a vedeme celou řadu firem, ale také jsme provokatéři a aktivisté se společnými životními zážitky, kteří milují život a dobrodružství. A proto jsme založili Magnoli.