Pojďme otrávit své okolí! Tentokrát v práci.

V současné době je 75 % zaměstnanců vyhořelých. Máte svaté právo být protivní a proč byste někoho nemohli otrávit v práci? Vybrali jsme ty největší špeky, co otráví kolegy víc, než cokoliv jiného!

  1. Neměli byste ztlumit okolní hluk během schůzek – To je podle jiných průzkumů nejotravnější pracovní zlozvyk, co lidé v dnešní době nesnáší u svých kolegů.
  2. Příliš parfému nebo kolínské – Otravuje to více než polovinu kolegů – slušný zásah.
  3. VELKÁ PÍSMENA V MAILECH – MŮŽE TO BÝT KLIDNĚ I DŮLEŽITÉ, ALE PROSTĚ TO LIDI ŠTVE – DOKONCE CELÝCH 67 % KOLEGŮ A KOLEGYŇ.
  4. Nemějte pořád čas - Bez ohledu na vaši práci, rodinnou situaci nebo seznam koníčků, je pravděpodobné, že budete okolí hodně prudit tím, že o tom budete neustále mluvit.
  5. Poklepávejte nohou - Poklepávání nohou pod stolem způsobuje nejen rušivý hluk, ale má také tendenci otřásat vším, co je na stole vašich spolupracovníků. Krása!
  6. Odpovídejte na ALL - Ve většině případů rozhodně není důvod posílat odpověď všem v řetězci e-mailů: tak to můžete udělat a otrávit celkem dost lidí
  7. Kdo mi snědl jogurt? – Je to malý update předchozího bodu – nemusíte čekat na hromadný mail, můžete ho vytvořit a poslat na celou firmu.
  8. Cvakání perem – Není nic zábavnějšího než stále dokola cvakat propiskou, protože je jen málo zvuků, které by byly otravnější, zejména v těsných prostorách, jako je kancelář.
  9. Nepouštějte lidi z výtahu dřív, než nastoupíte – Když se výtahu otevřou dveře, můžete se hned nacpat dovnitř, obzvláště, když chce někdo vystoupit.
  10. Mějte nahlas telefon, ideálně s hnusným zvoněním – Lidé považují své zvonění za mnohem méně otravné, než to vaše – tak šup šup!

Autor: Tomáš Poucha

Foto zdroj pexels.com

Články s podobnými tématy