Stop blbé náladě doma i v práci? Víme jak na to!

Představujeme unikátní meta-analýzu Magnoli a jejich partnerů, která zahrnuje data nejen z ČR, ale i celého světa. Jak se z toho všeho kolem nás úplně nezbláznit a nezapomenout při tom na svoje lidství?

Jiří, Jana a Tadeáš jsou průměrní Češi s problémy, jaké poznala nebo pozná většina z nás. Jak vzít budoucnost i minulost do vlastních rukou a nebýt nutně ezo? Stavu štěstí a radosti v práci i osobním životě nedosáhneme bez toho, abychom na tom vědomně pracovali. Jak na to?

Tak jako Jiří, Jana i Tadeáš leckdo z nás prochází špatným obdobím, kdy mnoho zásadních změn najednou – od pandemie po válečné či energetické krize – vneslo do našich životů zmatek, obavy, stres i strach. V práci i v osobním životě jsou ale možná podstatné úplně jiné věci než ty, kterými nás okolní svět a média každý den atakují. Uvědomujeme si to?

Jaký je příběh průměrných Čechů? Čím vším prochází a jak na tom jsou v porovnání se světem? Jaká je situace ve firmách, ve kterých naši hrdinové – Jiří a Jana – pracují? A jak blbé náladě média zrovna nepomáhají? Co už je moc ezo? Jak se s tím vším vyrovnat a žít spokojeněji? To vše představujeme v ucelené a srozumitelné podobě.

Pokud máte zájem o celou video prezentaci meta analýzy, tak si o ní napište na info@magnoli.cz.

Unikátní meta-analýza vznikla ve spolupráci Magnoli s Marketingovým institutem a Institutem interní komunikace.

Autoři: Tomáš Poucha a Antonín Parma

Foto zdroj pexels.com

Články s podobnými tématy