Naši autoři

Tomáš Poucha

Jeden ze zakladatelů Magnoli, pomáhá lidem nalézt a potvrdit správný směr a rozhodnutí v podnikání i v životě. Věnuje se tématům rozmanitosti v životě, ale také marketingu, obchodu a interní komunikaci. Rád vaří, chalupaří a vzdělává se.

Více o autorovi

Antonín Parma

Spoluzakladatel Magnoli, který snil o vlastní značce s blízkými přáteli na základě společných hodnot. Jeho rolí je strhávat pozornost nejrozmanitějšího spektra lidí k něčemu, čím lze měnit svět k lepšímu.

Více o autorovi

David Seibert

S Tondou a Tomášem jsme nastartovali nový online projekt Magnoli. Je za tím touha mít vlastní podnikatelský subjekt, kde se budu moci zabývat tématy, které jsou mi lidsky blízké a mají potenciál zlepšit svět ve kterém žijeme.

Více o autorovi

Oto Jasnější

Už mu není dvacet let, vlastně ani třicet pět a přesto se moc rád vzdělává, zpracovává zajímavá témata a přináší barevnost jiným do života. Pracoval v korporacích, něco vydělal, tak si může psát (a moc rád to dělá).

Více o autorovi

Vladan Hejnic

Díky své bojovné povaze, která mi často přinášela nejen nedorozumění ve společnosti, ale i vnitřní boj, tedy nerovnováhu, jsem se musel naučit ji změnit a najít vnitřní klid a vyrovnanost.

Více o autorovi

Hana Pavlínová

Hanka má za sebou úspěšnou kariéru v korporaci a když odešly dcery z domu, začala vlastně druhý život, který je plný nečekaných barev. Podařilo se jí zpomalit, uvědomit si, co jí hlavně baví a začít se tomu věnovat - vzdělávat se a psát.

Více o autorovi