Magnoli naživo

Čáry v písku - unikátní večery s tématy a hosty tvůrců Magnoli

Zveme vás na neformální, ale moderovaná setkání lidí, kteří chtějí překračovat zdánlivě nepřekročitelné hranice v životě. Děkujeme všem našim hostům, divákům a podporovatelům za společné zážitky a otevřenost. Co pro vás dále připravujeme? 

 

Aktuálně připravujeme: 

Čáry v písku #16: Nejen intimními vztahy živ je člověk

4. 6. 2024 od 19:00, VNITROBLOCK

Unikátní Čáry v písku s populárním psychoterapeutem a spisovatelem Honzou Vojtkem o vztazích trochu jinak   Více ZDE. 

Tematické večery Magnoli se mohou konat díky laskavé podpoře těchto společností, děkujeme!

Minulá setkání: 

Čáry v písku #15: Jak udržovat vztah i po delší době?

14. 5. 2024 od 19:00, VNITROBLOCK

O nevyřčených překážkách, očekáváních a možných i nemožných nápravách v našich vztazích. S respektovaným psychologem, párovým terapeutem a vztahovým vizionářem Pavlem Ratajem.   Více ZDE. 

Čáry v písku #14: Jak vzdělávat a rozvíjet dítě?

9. 4. 2024 od 19:00, The Mozart Prague

Jaké prostředí a přístup dětem nejvíce prospívá? S čím bývají největší problémy a jak je řešit? Co pro děti, ale i pro sebe můžeme udělat? O tom si můžete popovídat s Ivanou a Tomášem Janečkovými, kteří stojí za úspěšným projektem Duhovka.  Více ZDE. 

Čáry v písku #13: V co věříte? Jak je to dnes s vírou?

12. 3. 2024 od 19:00, The Mozart Prague

V co vlastně můžeme v současné době věřit? K čemu je vlastně dobrá víra?Pojďme se podívat na možné čáry v písku z různých pohledů s řeholnicí a boromejkou Angelikou Ivanou Pintířovou. Více ZDE. 

 

Čáry v písku #12: Co o vás řekne vaše DNA? 

20. 2. 2024, The Mozart Prague

Jak je to s predispozicemi k nemocem a dědičností? Jaký vliv mohou mít geny na zdravotní stav v pozdějším věku? O tom byl další z Magnoli večerů - Čáry v písku s Michalem Pohludkou. Více ZDE.

 

Čáry v písku #11: Proč a jak má smysl pomáhat? 

16. 1. 2024, The Mozart Prague

Proč a jak má smysl pomáhat? Ale jak to dělat? S kým se spojit? Na co se zaměřit a jak mít skutečný dopad? O tom byly Čáry v písku s Lejlou Abbasovou a Alešem Burgerem. Více ZDE.

 

Čáry v písku #10: Aromaterapie a vůně kolem nás

6. 12. 2023, The Mozart Prague

Čich je jeden z nejdůležitějších smyslů. Pojďme se podívat na to, jak vlastně v našem životě fungují vůně, co nám dávají, "říkají" a na co si dávat pozor? Večerem nás provedla Monika Valentová. Více ZDE.

 

Čáry v písku #9: Svět teenagerů - z pohledu rodičů 

7. 11. 2023, The Mozart Prague

Co vnímat a na co si dávat pozor? Jaké jsou důvody jejich špatných psychických stavů a co vlastně dělat? Hlavním hostem byl Jiří Kůs, technik s humanitním přesahem, který je asi lépe znám ze světa nanotechnologií a konceptu Třetí průmyslové revoluce. Více ZDE.

 

Čáry v písku #8: Co nám může dávat hudba?

10. 10. 2023, The Mozart Prague

Zaměřili jsme se na téma hudby v životě a prozkoumali jsme její různé aspekty, včetně poslechu nebo tvorby hudby a muzikoterapie. Měli jsme dva hosty - prvním byla Klára Nemravová, moderátorka, web designérka, ale zejména zpěvačka. Druhým hostem byla Veronika Boulterová, hudebnice a hlavně muzikoterapeutka. Více ZDE. 

 

Čáry v písku #7: Sendvičová generace...

19. 9. 2023, The Mozart Prague

Znáte to? Staráte se snad o všechny kolem? Řešíte vedle práce, svých partnerů také děti a ještě k tomu rodiče? Máte tam místo na sebe? Jak to zvládáte? Pozvali jsme si Simonu Bagarovou - dámu, která více, než kdokoliv jiný vidí a zná svět pravého stáří a péče o seniory. Více ZDE.

 

Čáry v písku #6: Jak být v životě (konečně) naplněný

29. 8. 2023, The Mozart Prague 

Máte pocit, že byste měli něco ve svém životě změnit? Děláte si inventuru a dochází Vám, že je něco nějak neúplné, nebo třeba špatně? Pozvali jsme Aleše Kalinu, jednoho z nejznámějších českých koučů, poradců a motivačních řečníků v oblasti osobního růstu a života. Více ZDE.

 

Čáry v písku #5: Netradiční rozhovory + 1. narozeniny Magnoli.cz 

27. 6. 2023, The Mozart Prague

Netradiční živé rozhovory s osobnostmi podcastů Magnoli pod širým nebem. Hosté večera byli: Jan Bubeník, Eva Čejková, Petr Horký, Aleš Kalina, Karolina Kříženecká, Václav Marhoul, Lenka Mrázová, Stefan Radström, Šárka Samková, Pavel Vosoba & kapela The Stream, více ZDE.

 

Čáry v písku #4: Mezigenerační tlumočník existuje! Nevěříte?

29. 5. 2023, The Mozart Prague

Máte někdy pocit, že světu mladých nerozumíte? Že mladá generace zase nechce pochopit ten náš?  Pozvali jsme si známého kouče, poradce a spisovatele Pavla Vosobu, který se mezigenerační komunikaci věnuje ve své práci, ale i tvorbě. Více ZDE. 

 

Čáry v písku #3: Sex a erotika v nás i ve vztahu

25. 4. 2023, Spižírna 1902

Lechtivé, opomíjené, ale asi pro každého zajímavé téma. Podívali jsme se na sex zejména z pohledu toho, co nás k němu tak pohání, a co často považujeme za zažitou pravdu, ale i čáru na zemi. Večerem nás provedla sex koučka Gaia. Více ZDE. 

 

Čáry v písku #2: Tělo, jak si ho uvědomit, starat se o něj a mít se rád(a)

21. března, Spižírna 1902

Co se vlastně ve zralém věku děje s naším tělem, ale i s přístupem k němu? V čem a jak své tělo poslouchat a jak se mu věnovat? Diskuzní večer s Janou Hemelíkovou. Více ZDE.

 

Čáry v písku #1: Práce, kariéra a naplnění lidí 50+

24. 2. 2023, Spižírna 1902

Čáry v písku kolem práce jsou prvním tématem našeho nového formátu. Tento název nám má připomínat, že ve spoustě životních situací máme zbytečné bariéry, které si tvoříme pouze v našich hlavách. Tentokrát jsme si pozvali mentora, infoprenera, ale i manažera a podnikatele Davida Vrbu. Více ZDE. 

 

Autoři: Antonín Parma, David Seibert a Tomáš Poucha