Čáry v písku #4: Mezigenerační tlumočník existuje! Nevěříte?

Máte někdy pocit, že světu mladých nerozumíte? Že mladá generace zase nechce pochopit ten náš? O tom bude další Magnoli večer Čáry v písku 23.5. v Praze.

Ještě nikdy v minulosti se tolik nelišily zvyky, pohledy a komunikace mezi generacemi, které spolu žijí nebo se potkávají na pracovištích. Dorozumění mezi generacemi je tedy každodenním tématem v soukromém i pracovním životě.

Přesně to jsou naše témata. A napadlo nás zprostředkovat zážitek, kdy my lidé sdílíme svoje zkušenosti. Jak? Čáry v písku jsou neformální, ale moderovaná setkání lidí, kteří chtějí překračovat zdánlivě nepřekročitelné hranice v životě. Návštěvníci mohou naslouchat hostům, diskutovat, nebo i sdílet svoji vlastní zkušenosti. Moderátor Tomáš Poucha z Magnoli si tentokrát pozval známého kouče, poradce a spisovatele Pavla Vosobu, který se mezigenerační komunikaci věnuje ve své práci, ale i tvorbě.

Rezervovat vstupenku

V rámci Magnoli večera se mohou návštěvníci společně potkat a probrat, jak se tyto světy mohou pochopit nebo alespoň přiblížit a jak komunikovat a naslouchat. Podívají se na téma mezigeneračních vztahů trochu s odstupem, nasdílí si zkušenosti, příběhy, pohledy a názory.

Otevřena budou následující témata:

  • Umíme mluvit se svými dětmi, adolescenty nebo mladými dospělými?
  • Rozumíme jejich světu a jejich prioritám?
  • Co mají špatně a kde je chyba spíš u nás?
  • Jak si pomoci, poradit a lépe komunikovat?
  • Jaké jsou zkušenosti a příběhy lidí kolem nás?

Pokud Vás zajímá nebo trápí totéž co nás, přijďte s námi diskutovat nebo jen naslouchat, registrovat se můžete zde.

Rezervovat vstupenku

Přijďte do krásného prostředí kavárny The Mozart Prague, kde si spolu s námi uděláte jasněji…

Pokračujeme v sérii večerů Magnoli: Čáry v písku #4

Čáry v písku jsou neformální, ale moderovaná setkání lidí, kteří chtějí překračovat zdánlivě nepřekročitelné hranice v životě. Pojďme společně naslouchat zajímavým hostům, diskutovat, nebo i sdílet svoji vlastní zkušenosti.

Autor: Antonín Parma

Foto zdroj Magnoli, Pavel Vosoba

 

The Mozart Prague Café

Články s podobnými tématy