Emočním smraďochům vstup zakázán?

Jak docílit fyzické i duševní pohody a nestat se emočním smraďochem? Jarní Festival Evolution to ví!

Touha po zdravém těle i mysli je pro člověka přirozená, a tak se stále více lidí zajímá o to, co je pro jejich kvalitní život prospěšné. Zkušené rady a inspiraci přináší další ročník Festivalu Evolution, který se bude konat v termínu 21. – 23. dubna v Křižíkových pavilonech na pražském Výstavišti

Návštěvníci zde najdou pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem a rozvojem osobnosti. A díky mimořádně pestrému festivalovému programu je akce vhodná i pro rodiny s dětmi.

Víkend plný dobrého a zdravého jídla, přírodních a ekologických produktů a především pozitivní energií nabitá atmosféra. Míříte-li za nákupy, během tří dnů si zde můžete nakoupit nejen výhodně, ale také bez výčitek k naší planetě. Pokud se zaměříte na program, čekají na vás přednášky, semináře, workshopy a ukázkové lekce, kterými vás provede více než 100 osobností z ČR i ze zahraničí. 

Těšit se můžete na setkání s herečkou Simonou Babčákovou, režisérem Petrem Vachlerem, uznávanými lektory na odemykání dětského potenciálu Janem Mühlfeitem a Kateřinou Krůtovou nebo s Janou Hrabalovou Bendovou, která vás seznámí s léčivou hormonální jógou a naučí vás hned několik protistresových cviků. Také s oblíbenou transformační koučkou Lucií Königovou na téma Cesta zpátky k sobě. Mimo jiné se od ní dozvíte, co znamená pojem emoční smraďoch.

Potkáte tu také Veroniku Vieweghovou, koučku a dulu, která pomáhá ženám zvyšovat jejich sebevědomí v osobním, partnerském i pracovním životě. Věnovat se budeme i sexuální oblasti. O touze, vášni, vůni vzrušení a erotické bytosti v nás, bude přednášet lektorka Jana Mašková Zimolová.

A pokud máte rádi tanec, vyzkoušíte si flamenco plné života pod taktovkou talentované Jany Hemelíkové Baudisové, se kterou jsme nedávno natočili inspirativní Magnoli Podcats ZDE.

Magnoli.cz jsou mediálním partnerem festivalu, jehož kompletní program najdete ZDE.

Autor: Antonín Parma

Foto zdroj Festival Evolution

Články s podobnými tématy