Stydíte se mluvit o sexu?

Mám vyrazit s partnerem nebo kámoškou? Stydím se moc! Tak přesně tohle se na nás začalo valit z emailu i SMS zpráv a věřte nevěřte – od žen i od mužů! Často i z vysokých manažerských pozic, také jedna zpěvačka, dokonce lékař. Přitom jste si v anketě téma vybrali.

Řeč je o Čarách z písku, komorním neformálním večeru, který jsme si jako Magnoli vymysleli a přinášíme vesměs zábavnou a neformální formou převážně vážná témata, která se dotýkají našeho života. Tedy vážná, spíš přesněji nezbytná. Je ti 45+ a hledat práci není sranda? Máš rád sex a jsi nespokojený nebo jen nevíš jak na to a jak komunikovat se svým partnerem/partnerkou? Neposlouchá tě tělo, psychika, špatně spíš nebo jíš? Odcházejí ti děti z hnízda? Máš něco co fakt nemáš jen ty sám?

Jenže odpověď je jednoznačná – prostě někoho vezměte a přijďte, kamkoliv do parku, na koncert nebo třeba na takový večer. Bude vám lépe, uvolníte se a hlavně zjistíte, že se fakt nemáte za co stydět. Řešíme to totiž úplně všichni. Ale tady – pokud chcete – se můžete na cokoliv zeptat, nebo jen poslouchat nebo si prostě jen udělat fajn večer u vína či kávy.

Když jsme nedávno zveřejnili text Kolik přátel máte a proč vlastně?, napadlo nás, jak moc to může být cenné. Prostě žijte a sdílejte dokud můžete!

 

Tip Magnoli:

Čáry v písku#3 se konají 23.4. 2023 v 19:00 v kavárně Spižírna 1902.

Kapacita omezena, vstupenky si můžete zakoupit ZDE

 

Autor: Antonín Parma

Foto zdroj pexels.com

 

 

Články s podobnými tématy