Čáry v písku #6: Jak být v životě (konečně) naplněný

Máte pocit, že byste měli něco ve svém životě změnit? Děláte si inventuru a dochází Vám, že je něco, nějak neúplné, nebo třeba špatně? Nebo cítíte, že byste si inventuru teprve udělat měli? Nemáte čas a není vám úplně jasné, co by to mělo být?

Moderátor Tomáš Poucha z Magnoli si tentokrát pozval Aleše Kalinu, jednoho z nejznámějších českých koučů, poradců a motivačních řečníků v oblasti osobního růstu a života. Autor metody emočních rovnic a vynálezce 12 zákonů mozku.

V rámci Magnoli večera si mohou návštěvníci poslechnout zkušenosti, názory a doporučení člověka, který téma osobního naplnění řešil se stovkami jiných lidí a také se přijít zapojit, sdílet, diskutovat nebo i sdílet své vlastní zkušenosti s ostatními.

Každý má svou cestu. Někomu stačí poslouchat hlásek uvnitř, někoho je třeba upozornit, někdo musí dostat ránu od osudu, aby se něco změnilo, hodilo do správných kolejí. Se všemi těmito situacemi se ve svém profesním životě setkává host Aleš Kalina a často to jsou velice často jen Čáry v písku, které člověku brání něco změnit.

Rezervovat vstupenku

Čáry v písku jsou neformální, ale moderovaná setkání lidí, kteří chtějí překračovat zdánlivě nepřekročitelné hranice v životě. Návštěvníci mohou naslouchat hostům, diskutovat, nebo i sdílet svoji vlastní zkušenosti.

Otevřena budou následující témata:

  • Jak si přiznat, že člověk potřebuje změnu a jak ji pojmenovat a opravdu udělat?
  • Jak pracovat s tichým hlasem v hlavě?
  • Čemu se v životě věnovat a proč?
  • Co sám musel udělat, aby byl jeho život naplněný?

Pokud Vás zajímá nebo trápí totéž co nás, přijďte s námi diskutovat nebo jen naslouchat, registrovat se můžete zde.

Rezervovat vstupenku

Přijďte v úterý 29. srpna 2023 do krásného prostředí kavárny The Mozart Prague, kde si spolu s námi uděláte jasněji…

Pokračujeme v sérii večerů Magnoli: Čáry v písku #6

Čáry v písku jsou neformální, ale moderovaná setkání lidí, kteří chtějí překračovat zdánlivě nepřekročitelné hranice v životě. Pojďme společně naslouchat zajímavým hostům, diskutovat, nebo i sdílet svoji vlastní zkušenosti.

Autor: Antonín Parma

Foto zdroj Magnoli

 

The Mozart Prague Café

Články s podobnými tématy