Čáry v písku #8: Co nám může dávat hudba?

Máte rádi hudbu? Jsou mezi námi lidé, kterým je v podstatě jedno, co poslouchají. Hudba je pro ně spíš kulisa a vůbec se jí nezabývají. Pak je tady ale zbytek populace, kde určité hudební preference jsou, více či méně silné, a pro ně budou další Čáry v písku s úžasnými hosty.

Nebudeme řešit, jaká muzika je "ta pravá", ale podíváme se na to, jakou roli může hudba v našem životě hrát, co nám může dávat a jak a kdy nám může pomáhat. Co nás o ní nenapadlo, nebo s čím nepracujeme. Ono se toho o hudbě vlastně hodně málo ví… 

S kým jiným bychom se o tom měli bavit, než s Veronikou Boulterovou - certifikovanou terapeutkou a muzikoterapeutkou, která se na hudbu umí dívat z úplně jiných pohledů a její zkušeností se mohou hodit v různých situacích. 

Rezervovat vstupenku

  • Kdy, jak a v čem může hudba pomáhat?
  • Kdy a co nás může jen zklidnit, nebo nakopnout, jak si můžeme pomoci a jak nám díky ní může pomoci někdo jiný?
  • Co se hodí, pro jakou příležitost, téma, situaci? 
  • Co můžeme dělat dobře nebo špatně, na co si dávat pozor? 

Abychom měli večer ještě barevnější, pobavíme se o světě hudby i z druhé strany - s devítinásobnou držitelkou výročních hudebních cen Anděl, zpěvačkou a skladatelkou Lenkou Dusilovou, a se zpěvačkou a moderátorkou Rádia 1 Klárou Nemravovou (mj. bývalou členkou skupiny Tata Bojs), které popíší svůj vztah k hudbě, hudební vývoj, názory i osobní pohledy.

Byli bychom rádi, kdybyste se, spolu s námi, podívali na hudbu trochu jinýma očima nebo možná spíš ušima ;)

Přijďte v úterý 10. října 2023 od 19,00 do krásného prostředí unikátní kavárny The Mozart Prague, poblíž Karlova mostu.

Rezervovat vstupenku

Čáry v písku jsou neformální, ale moderovaná setkání lidí, kteří chtějí překračovat zdánlivě nepřekročitelné hranice v životě. Návštěvníci mohou naslouchat hostům, diskutovat, nebo i sdílet svoji vlastní zkušenosti.

Autor: Tomáš Poucha

Foto zdroj: archiv interpretek

Články s podobnými tématy