7 tipů, jak (si) přivodit bradavkový orgasmus

Oblíbený Magnolist na poměrně nezvyklé (přitom velmi potenciálně oblíbené) téma...

Jediným způsobem, jak dosáhnout orgasmu není jen vagina a klitoris. Velké "O" je v životě většiny žen tím nejnepolapitelnějším jevem. Píše se všechno možné, jak dosáhnout orgasmu, ale jak dosáhnout orgasmu i prostřednictvím bradavek se moc často neprobírá! A není to téma jen pro dámy…

Orgasmus bradavek, známý také jako nipplegasmus, je pojem, který spočívá v prožití vyvrcholení bez obnažení genitálií. Bradavkový orgasmus je možný, protože bradavky jsou významnou erotogenní zónou na těle. Kromě toho, že hrají roli ve fázi vzrušení, nervová zakončení kolem bradavek působí také přímo na mozek a způsobují, že se orgasmus příslušných pohlavních orgánů rozšíří do celého těla.

1. Vytvořte si vibrace

Chcete-li dosáhnout bradavkového orgasmu, je opravdu důležité nejprve navodit atmosféru, zejména pokud je to vaše poprvé. Zhasněte všechna světla, zapalte v místnosti svíčky a pusťte si smyslné melodie. Tím vytvoříte klidné a uvolňující prostředí.

2. Rozmazlujte své tělo

Hýčkejte okolí erotogenní oblasti jemnými doteky, tak aby se vám bradavky vzpřímily a vzniknou tzv. telefonky. Vnímejte, jak tento pocit postupně narůstá, dokud nebudete super vzrušení.

3. Začněte pomalu s bradavkami

Na dosažení orgasmu nespěchejte. Začněte pomalu a nyní postupujte v laskání bradavky postupně. Nespěchejte s prozkoumáváním pocitů a určováním toho, co je vám příjemné.

4. Drážděte bradavky

Nyní začněte konečky prstů kroužit po okrajích bradavek. Bradavky líbejte a pak, pro umocnění zážitku, naneste olej, med apod. abyste je pak zvlhčili. Jemně je sajte a kousejte. Celé tělo se dostane do křečí, jako by se kolem partnera sevřelo.

5. Zvyšte rychlost

Když jsou bradavky dostatečně tvrdé, začněte je hladit pomalu. Postupně zvyšujte rychlost a štípejte je, abyste pocítili vzrušení.

6. Snažte se dosáhnout vícenásobného orgasmu

Jemně je stáhněte, jako byste chtěli orgasmus přerušit, a znovu je laskejte, jako byste chtěli orgasmus prodloužit. Protože organismus bradavek je jen předstupněm genitálního orgasmu, lze tímto způsobem dosáhnout vícenásobného orgasmu.

7. Dýchejte zhluboka

Když se cítíte silně vzrušená, soustřeďte se na hluboké dýchání. To vám pomůže stimulovat více částí těla.

Tak honem na to!

Autor: Tomáš Poucha

Foto zdroj pexels.com

Články s podobnými tématy