Magnoli Podcast #1 - O čem je platforma Magnoli?

Proč se tři muži středního věku – Tomáš, David a Tonda – zapálili pro téma rozmanitosti v životě. Jakým tématům se platforma Magnoli věnuje a co pozitivního chtějí nabídnout jednotlivým lidem i celé společnosti?

Již během jara jsme si lámali hlavy, jak bychom široké veřejnosti co nejautentičtěji sdíleli inspirativní příběhy podporující význam rozmanitosti v životě. Tak jsme si na pražském Smíchově vybudovali vlastní podcastové studio a začali objevovat kouzlo natáčení takového formátu. Dnes nový Magnoli Podcast oficiálně spouštíme!

  • Přineseme rozhovory a zajímavé příběhy osobností a firem, které se nevyhýbají rozmanitosti v osobním životě i v práci a díky tomu jsou nejen šťastnější, ale i lépe prosperují.
  • Posluchači si odnesou praktické návody a inspirace k tomu, aby svůj život užívali ještě více naplno a mohli navíc jako tzv. corporate citizens pozitivně ovlivňovat lidi a svět kolem sebe.
  • Magnoli Podcast bude svým obsahem zajímavý pro každého aktivnějšího jednotlivce – lidi, kteří chtějí žít rozmanitý a maximálně naplněný život!

Rozmanitost, rovnováha - tyto pojmy jsou dnes často vnímány pokřiveně, jako nutnost zvýhodňovat oslabené skupiny. Přitom rozmanitost (jinak diverzita) je jedním ze základních stavebních kamenů zdravé a přirozené rovnováhy nejen v přírodě, ale i v businessu a celé společnosti.

Autoři: Tomáš Poucha, David Seibert a Antonín Parma

Články s podobnými tématy