Magnoli – váš osobní provokatér

Představte si všudypřítomného parťáka, který vás bude neustále ponoukat, abyste žili svůj život naplno a aby čas, který máte vymezen mezi dneškem a vaším pohřbem, byl naplněn fascinujícími zážitky.

V Magnoli máme ambici vás provokovat a inspirovat, posouvat kupředu nebo otevírat dveře do místností, o jejichž existenci často ani nemusíte vědět. Abyste třeba díky tomu dokázali ochutnat vše zajímavé a barevné, co pestrý život nabízí. 

Víte, co byste dělali, kdybyste nedělali to, co dnes děláte? Dovedete si představit, že budete žít třeba až sto let? Máte ještě v hlavě přehled svých nenaplněných snů a plánů? Tou provokací máme samozřejmě na mysli laskavý přístup, kdy se ale nebojíme pojmenovávat věci a situace kolem nás pravými jmény s cílem vytrhnout vás z každodenní letargie. Ve finále to je vždy jenom na vás, ale už jen ta možnost tušit, co všechno je ještě možné, stojí za to.

Říká se, že nebude výjimkou, aby dnešní čtyřicátníci žili do sta let. Většina z nás má před sebou spoustu času, který můžeme naplnit testováním toho, co nového ještě zažijeme, co dokážeme, kam se podíváme nebo komu pomůžeme. 

Vydejte se s námi do světa Magnoli!

Vasi magnolidi

Tonda, Tomáš a David

Autoři: Tomáš Poucha, David Seibert a Antonín Parma

 

Články s podobnými tématy