Máte blbý den? Pojďte otrávit své okolí!

Někdy vás prostě všechno štve – co byste mohli udělat, abyste to přenesli i na své okolí? Připravili jsme pro vás praktický přehled toho, čím okolí zaručeně otrávíte!

 1. Při rozhovoru koukejte na telefon - může se to zdát jako maličkost, ale pěkně to umí naštvat… Dokonce se to podle průzkumů dostalo do top 10 nejhoršího chování.
 2. Stoupněte si na eskalátoru na druhou stranu – Bohužel existují pravidla pro používání eskalátoru. Pokud nechcete ostatní opravdu obtěžovat, jděte vpravo, pokud chcete stát (jako cobyne) musíte ale stát na místě a držet se levé strany.
 3. Doprovázejte písničky v rádiu, jako byste chtěli vyhrát Zlatého slavíka - Všichni si občas zpíváme při písničkách bez ohledu na skutečnou úroveň našich dovedností. Ale dělat to před někým a ještě očekávat ocenění – to funguje!
 4. Povídání v kině – Není špatné radit hrdinům v duchu - "Nechoď tam!", ale probrat novou ofinu s vedle sedící kamarádkou, nebo po telefonu – to zabere víc!
 5. Krátké zastavení při chůzi - Všichni jsme zažili okamžik, kdy se zaseknete, zda jste při odchodu vypli žehličku. Pokud vás to zastaví v chůzi a je kolem hodně lidí – toho za vámi to rozhodně naštve – pokud do vás rovnou nenarazí.
 6. Lov jídla ze zubů – Kus masa nebo kukuřice, které vám uvízlo v zubech musí ven – ideálně, když se s někým bavíte a ještě u toho zkuste dělat různé zvuky – kdy podtlakem vytahujete tu potvoru…
 7. Hlasitě smrkejte - Hlasité smrkání do kapesníku není zrovna roztomilé, ale opakované je pro okolí neskonale otravnější.
 8. Zablokujte chodník pro pořízení fotografie – Samozřejmě, pokud je kolem hodně lidí
 9. Pište textové zprávy za chůze – Obzvláště, pokud u toho hrozí srážka, nebo někomu budete překážet.
 10. Předbíhejte - Snaha proplížit se do fronty uprostřed, místo abyste si stoupli dozadu… úplní frajeři se dívají lidem do očí, ale možná ještě lepší je koukat třeba do telefonu a dělat, že pokud vás někdo vyruší, bude konec celého světa (i fronty).
 11. Stůjte blízko ostatních lidí ve frontě – vraťte světu ten pocit, kdy se vám ve frontě u pokladny někdo přiblíží tak blízko, že cítíte jeho dech na krku.
 12. Mluvte o své dietě - Pokud se vás někdo nezeptá na vaši dietu, je pravděpodobné, že o ni nemá zájem. Vaši přátelé pravděpodobně chápou podstatu toho, že jste se stali vegany nebo se zbavili lepku. Tak proč jim nevykládat, co všechno jste minulý týden (ne)snědli.
 13. U přepážky nebuďte připravení - Když přijdete na řadu, je dobré probrat nabídku a začít přemýšlet, co jste to chtěli - naštvete celou frontu.
 14. V hromadné dopravě se zastavte hned u dveří – Lidé za vámi se budou muset cpát, třeba se někdo i nevejde!
 15. Urvěte jim uši kýchnutím – Abyste pořádně hlasitě kýchli je potřeba zapojit poměrně hodně různých svalů – různé břišní, vliv má průdušnice i objem plic, ale dá se to všechno natrénovat.

Autor: Tomáš Poucha

Foto zdroj pexels.com

Články s podobnými tématy