Valentová: O ženském světě, bolavé duši a spontánních rozhodnutích

Monika Valentová je uznávaná moderátorka a novinářka, která má za sebou řadu neočekávaných rozhodnutí a nebojí se mluvit o svých bolestech. Dokáže se mít ráda i s chybami?

Jejího manžela, novináře Martina Veselovského, znám řadu let. Jsou překrásný pár, rodiče dvou dcer, zahaleni jakýmsi tajemnem. Bylo výzvou přimět k otevřenému rozhovoru půvabnou a většinou pozitivně působící novinářku a moderátorku, ale povedlo se. Monika Valentová hozenou rukavici chytila.

„Perfekcionistka jsem velká, vždy jsem pilovala texty pořád dokola až do posledního momentu, je to hrůza chtít být pořád perfektní“ říká a připouští, že se dnes může mít ráda i když není a nikdy nebude bezchybná. Také poznala, jak těžké je čelit tomu, když způsobíte bolest někomu blízkému.

 „Vůně je úžasná v tom, že ji nedokážeme vyhodnocovat, navíc se vjemy mění v čase“ odhaluje svůj současný koníček a vášeň pro aromaterapii. Ta ji stejně jako před lety první vyhledání psychiatra, zásadně zkvalitnila život. Svoje úzkosti a strachy si totiž nechávala sama pro sebe a okolí o nich nevědělo.

  • Jak se v klíčových momentech rozhoduje?
  • Jak s tím souvisí vůně?
  • Co si prožívala uvnitř a co jí v těžkých chvílích pomohlo?
  • Jak se dívá na mužský a ženský svět?

Poslechněte si osobní rozhovor, který může inspirovat především další ženy, ale i mužům otevírá citlivé komnaty svých protějšků. Jejich rozdílné vnímání světa bere Monika Valentová naroveň.

Podcast najdete na vašich oblíbených podcastových platformách:

 

Autoři: Tomáš Poucha, David Seibert a Antonín Parma

Foto zdroj Magnoli.cz, David Seibert

Články s podobnými tématy