Drtinová: O skřítcích a snech

Populární a respektovaná moderátorka a novinářka z DVTV nám popsala dva odlišné světy, ve kterých se pohybuje již od dětství. Jak se v nich naučila šťastně žít?

Stává se válečnicí jen když je potřeba, jinak je mimořádně empatická a otevřeně odhaluje svoje neuvěřitelně barevné sny. Co se skrývá za její všeobecně známou urputností?

“Je mi líto lidí, kteří se okradou o možnost objevovat”, komentuje Daniela všeobecné nálepkování ve společnosti vedoucí k povrchním soudům a zjednodušenému vidění světa.

Vystudovala práva, ale systém advokacie pro ni byl až příliš spojen s nepravdou, nestala se tedy ani soudkyní a vrhla se na žurnalistiku. Bývá urputná ať myje nádobí, loupe jablka, píše disertační práci nebo vede faktický a tvrdý rozhovor s významným politikem. 

Přiznává, že “je to taková úchylka, ale mám potřebu dostávat se pod povrch věcí a navíc všechno dotahovat”.  Současně připouští, že nikdy předem neví, co svým výkonem v divácích vyvolá a ta nevyzpytatelnost ji přitahuje.

  • Proč se bojí sebeklamů a jak si ověřuje fakta?
  • Jak moc nás ochuzují nálepky ve společnosti
  • Jak se v průběhu života vnitřně měníme?
  • Proč je dobré věřit na skřítky?

Poslechněte si rozhovor se známou ženou, která má pravidelně neuvěřitelné sny mnoha rozměrů a neskrývá svou spirituální podobu.

Podcast najdete na vašich oblíbených podcastových platformách:

 

Autoři: Tomáš Poucha, David Seibert a Antonín Parma

Foto zdroj Magnoli

Články s podobnými tématy