Jak výrazné osobnosti Česka vnímají šíření tzv. blbé nálady?

Proč nás tak štve šíření blbé nálady a co se s tím dá dělat? Magnoli se v sobotu 17.9. představí spolu s výraznými osobnostmi Česka na Festivalu Evolution v Praze.

Odpovědi se s podporou nezvratných faktů i výzkumných dat pokusíme najít v debatě se zajímavými hosty, ale diskutovat s námi živě budou moci i lidé z publika Křižíkova pavilonu.

Během živé debaty uvidí a uslyší festivaloví diváci fakta, proč není důvod tomuto tlaku tak podléhat a co s tím můžeme udělat. Svoje radosti, přístup a pohled na svět nám přiblíží:

  • slavný egyptolog a archeolog Miroslav Bárta,
  • úspěšná podnikatelka Eva Čejková, zakladatelka komunitního projektu Ženy,s.r.o., který aktivuje desetitisíce žen z celé ČR, 
  • Simona Bagarová, autorka knihy Hořím, která bojuje za důstojnější péči o naše seniory,
  • hlavní ekonom České spořitelny David Navrátil a další hosté
  • pod taktovkou Tomáše Pouchy z Magnoli.

 

O akci

Festival Evolution nabízí v bohatém třídenním programu nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši. 

Vystavovatelé na svých stáncích nabízejí nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky nebo praktické ekologické vychytávky pro domácnost.

Odborníci z řad lékařů a výživových poradců se zaměří na zdravou stravu a zdravý životní styl a doporučí nám mimo jiné, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Lektoři vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něj ani po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Nevynechejte ani sekci věnovanou osobnímu rozvoji, kde se dozvíte, jak na sobě pracovat, zlepšit své výkony a naučíte se odhalit svůj talent.

Festival Evolution se koná ve dnech 16.-18-9.2022 v Praze, více o programu celé akce ZDE

Autor: Antonín Parma

Foto zdroj Magnoli

Články s podobnými tématy