Rataj hvězdou vyprodané akce

Vztahy evidentně táhnou. Psycholog Pavel Rataj byl hostem naší dlouho a beznadějně vyprodané akce Čáry v písku a hodně se líbilo...

Bylo nás tam dost přes sto a na hodně lidí se nedostalo - i když jsme změnili lokaci a několikrát přidávali židle. Každopádně, i když večer to byl příjemný, téma nebylo úplně snadné a jen pozitivní. Pro ty, na které se už nedostalo přinášíme alespoň fotogalerii.

Komorní diskusní večery se pod názvem Čáry v písku pravidelně konají v Praze již od začátku loňského roku. Jejich prostřednictvím přinášejí zakladatelé platformy Magnoli divákům v neotřelé atmosféře témata a osobnosti dotýkající se osobních a často palčivých témat. Ta zasahují většinu znás, ale ne vždy najdeme odvahu o nich otevřeně mluvit.

Od „punkových“ začátků po pražských kavárnách vyprodal květnový večer o tom „Jak udržovat vztah po delší době?“ novou Stage v holešovickém Vnitroblocku.

Přes 100 diváků si mohlo užít unikátní debatu s renomovaným psychologem, párovým a manželským terapeutem a vztahovým vizionářem Pavlem Ratajem, kterého není obvyklé na podobných pódiích vídat. Moderátory večera byly Tomáš Poucha a Tonda Parma z Magnoli.cz.

Atmosféru akce jsme pro vás zachytili ve fotogalerii. 

Co jste si odnesli? 

V průběhu diskuze toho zaznělo opravdu hodně a věříme, že každý z účastníků si něco odnesl. Co to bylo, můžete vidět na našich sociálních sítích, kde prosíme, aby se všichni podělili o to, co pro ně bylo nejsilnější, nejzajímavější, nebo o čem přemýšlí. ZDE nám to napište.

A co nás čeká? 

Již 4.června 2024 se v holešovickém Vnitroblocku koná další pokračování Čar v písku s populárním párovým terapeutem a spisovatelem Honzou Vojtkem, který o tom, že „Nejen intimními vztahy živ je člověk“. Pořadatelé hlásí 3 týdny před akcí vyprodáno.

Čáry v písku jsou neformální, ale moderovaná setkání lidí, kteří chtějí překračovat zdánlivě nepřekročitelné hranice v životě. Návštěvníci mohou naslouchat hostům, diskutovat, nebo i sdílet svoji vlastní zkušenosti.


Autor: Magnoli

Foto zdroj: Magnoli 

Články s podobnými tématy