Máte sexuální fantazie?

Není na škodu myslet na něco, co vás vzrušuje. Někdy to mohou být vaše jen myšlenky, které si necháte pro sebe, ale řadu fantazií můžete bez problémů zažít a navíc, (velmi pravděpodobně) nejste divní, když vás něco láká.

Sexuální fantazie mohou mít různou podobu. Zatímco v minulosti byly vnímány negativně, v současnosti převládá názor, že fantzírování je pozitivní a svědčí o vysoké míře sexuální touhy. Existují také důkazy, že jak muži, tak ženy, svobodní lidé i ti, kteří jsou v partnerském vztahu, prožívají alespoň určitý stupeň sexuálních fantazií.

Sexuální fantazie jsou jednoduše myšlenky nebo představy o sexu, které člověk považuje za erotické, a naznačují, že je člověk se svou sexualitou spokojený. V některých případech může být za našimi specifickými sexuálními fantaziemi skrytý důvod. Některé fantazie mohou souviset s touhou vzdát se kontroly nebo se "odvázat", zatímco jiné mohou představovat potřebu vymanit se z omezení, která na nás klade společnost prostřednictvím typických genderových rolí. Někdy jsme prostě jen zvědaví nebo se chceme cítit vzrušení, a tak se necháme unášet myšlenkami na nemravnou fantazii.

 1. Být ovládán(a) - Podle výzkumů je jednou z nejčastějších sexuálních fantazií žen být ovládán. Jedná se o v podstatě jakýkoli obecný sexuální scénář, ve kterém žena hraje submisivnější roli, a může zahrnovat i případy, kdy je k sexu nucena.
 2. Sex ve třech - Tato představa je často uváděna mezi nejčastějšími sexuálními fantaziemi mužů, ale mnoho žen uvádí, že si takto představují sex s více partnery.
 3. Sex na veřejnosti - Je to sice tabu, ale vzrušení z možného přistižení může způsobit, že po sexu na veřejnosti budete toužit a nejen to…
 4. Sex s více lidmi - Může mít podobu návštěvy swingers klubu a sexu s několika lidmi během noci nebo sledování, jak je "zapojen" váš partner.
 5. Exhibicionismus - Věřte tomu nebo ne, ale exhibicionismus také patří mezi nejčastější sexuální fantazie. Ať už jde o sex v autě, který sledují ostatní, nebo o předvádění se před ostatními na večírku, představa, že máte publikum, může být vzrušující.
 6. Nějaká forma bolesti - Ať už se jedná o bičování, výprask nebo kousání. Tento typ nápaditého sexu může být vzrušující pro obě strany – kdo bolest snáší i vytváří.
 7. Sledování ostatních - Tajné sledování jiných při sexu se může zdát nepřípustné, ale tato fantazie je poměrně běžná.
 8. Fantazírování o bývalých partnerech - Může to být spojeno s určitým pocitem viny, ale uvádí ho mnoho lidí.
 9. Setkání s osobou stejného pohlaví - I mezi těmi, kteří se označují za heterosexuály nebo heterosexuály, není neobvyklé mít erotické fantazie o osobě stejného pohlaví.
 10. Sex se známým - I když jste v partnerském vztahu, je poměrně běžné mít myšlenky na sex s někým známým, například s kolegou nebo kamarádem. V některých případech můžete mít dokonce divoké sexuální představy obklopující někoho, kdo se vám nijak zvlášť nelíbí!
 11. Sex s cizím člověkem - Všichni jsme slyšeli lidi mluvit o náhodných známostech, a možná jsme dokonce jednu nebo dvě sami zažili.
 12. Svazování - Spadá do kategorie BDSM, je často uváděno jako jedna z nejčastějších sexuálních fantazií.
 13. Orální sex - Někdy se zdá, že sexuální fantazie vůbec nejsou fantazie. Ve skutečnosti je podle studií jednou z nejčastějších ženských sexuálních fantazií orální sex, který zahrnuje jak účast na orálním sexu, tak jeho provádění na muži.
 14. Sledování dvou žen při sexu - patří mezi hlavní sexuální fantazie mužů.
 15. Ejakulace na partnerku - Mezi top sexuální fantazie mužů patří také povolení ejakulovat na partnerku. Tuto sexuální fantazii má mnoho lidí.
 16. Sex s někým slavným - Mezi divoké sexuální představy lidí patří touha mít sex s někým slavným, například s filmovou hvězdou nebo hudebníkem. I když se tato fantazie nemusí nikdy naplnit, může být zábavné si ji představovat!
 17. Sex s někým jiného věku - Sexuální fantazie mohou někdy zahrnovat jiné věkové skupiny. Muži i ženy mají myšlenky na sex s někým mnohem starším nebo mnohem mladším, než jsou sami.
 18. Být fotografován nebo natáčen - Pro osoby s exhibicionistickými fantaziemi může být vzrušující představa, že jsou fotografovány nebo natáčeny. .
 19. Být „masturbován“ partnerem - I tato fantazie je poměrně jednoduchá, ale také častá. Ukazuje se, že být uspokojován partnerem je nemravná fantazie, kterou zažívá většina lidí.
 20. Anální sex - Fantazírují o něm jak muži, tak ženy, ale muži tuto fantazii častěji provozují.
 21. Homoerotické fantazie - Ukázalo se, že pro muže i ženy je poměrně běžné vzrušovat se při představě, že sledují dva muže při sexu (16,2 % mužů a 19,3 % žen).

Autor: Oto Jasnější

Foto zdroj pexels.com

Články s podobnými tématy