Nejposlouchanější Magnoli Podcast roku 2021?

Moudrost a zkušenost Pavla Vosoby si získaly v loňském roce nejvíce pozornosti

V horkých letních dnech nás napadlo ohlédnout se za rozhovory, které jsme zveřejnili v loňském roce. Tím vůbec nejúspěšnějším v součtu všech podcastových platforem je ten s Pavlem Vosobou. Podnikatelem, manažerem, koučem a také spisovatelem, který ovlivnil svou prací stovky až tisíce manažerů. 

„Ve třiceti nemůžete mít moudrost a zkušenost padesátníka“, říká v jednom z nejhlubších rozhovorů, jaký jsme dosud natočili - o etapách, kterými v životě procházíme, co bychom si měli uvědomit, proč je dobré si nabít a jak se nebrat tak moc vážně. Přiznává, že nejvíc ho vždy nakoplo, když byl podceňován a zpochybněn, zda to či ono dokáže. 

Jako spoluzakladatel v Čechách vůbec první poradenské firmy M.C.Triton napsal celou řadu knih o změnách postojů lidí a firem. Při zkoušení svých poradenských praktik pochopil, jak nekonečné jsou schopnosti člověka. Tvrdí, že nám stačí pouze odstranit některé rozumové bariéry. Jako spisovatel se přes tituly Dokonalý život či Únik z průměrnosti dostal až k tvorbě pro nejmenší čtenáře. Pro ty může být střet s tajemnými bytostmi v novince Časohrátky dokonce prvním setkáním s detektivním žánrem.

Co se také v úspěšném podcastu dozvíte o člověku, kterého téma 50+ provází na každém kroku?

  • Jak on sám po tolika zkušenostech přistupuje k životu?
  • Na jaké životní palivo jedeme v různých fázích svého života?
  • Jak to bude vypadat, až se budeme dožívat 180 let?
  • Proč vidí nástrahy v českých pohádkách?

Nebo na vašich oblíbených podcastových platformách:

Autor: Antonín Parma

Foto zdroj Magnoli

 

Články s podobnými tématy