Erotické tipy pro muže i pro ženy

13.05.2022

Co je dobré si uvědomit, na co si dát pozor a co je dobré zkusit a změnit v posteli, ale i mimo ní? Proč nemít erotiku na mysli výrazně častěji?

Richard Vojík

Co je dobré si uvědomit, na co si dát pozor a co je dobré zkusit a změnit v posteli, ale i mimo ní? Proč nemít erotiku na mysli výrazně častěji?

Tip pro muže 

Muži často neví, že pozornost soustředěná na ženu je velmi důležitá, dokonce možná důležitější než kvalita doteku. Pokud na ni koukáte zamilovaně jako na svatý obrázek a vypadáte u toho jako trouba, je jasné, že vaši ženu začnou vzrušovat muži, kteří mají více testosteronu než vy. Na druhou stranu, pokud jste macho bez citu, vaše žena si nejspíš oblíbí chodit na semináře s masérem celostních smyslných masáží a bude doufat, že ji jednou otevřete dlouhým pohledem do očí a empatií jako on. Nejlepší proto je být si jistý sám sebou, mít zdravé tělo a zároveň mít schopnost se do ženy vcítit. Díky tomu dokážete prokouknout její hru, když vás vědomě nebo nevědomě zkouší, a láskyplně ji v tom přijmout. To každou ženu zpřístupní.

Penis je klíč k srdci každého muže

Žena by měla pochopit, že penis je klíč k srdci každého muže. Láskyplný přístup k penisu otevře každého muže. Například dotekem, líbáním, mazlením či hraním. Velká většina žen toto pravidlo zná, ale nejedná podle něj, protože… „Nehladím HO, protože se na mě začne hned vrhat a chce sex!“

Muž se musí naučit, že když si s „ním“ žena hraje, neznamená to sex! Na to si stěžuje mnoho žen na našich seminářích. Ženu otevírá láska a tu očekává od vás. Když vás hladí na penisu, vyjadřujte jí lásku, a jak ji obdivujete. Myšlenky na sex zaplašte. Jinak ji většinou odradíte.

Vášeň a sex patří do kalendáře

Je třeba myslet na lásku. Vědomě si udělat čas jeden pro druhého. Ano, dát si intimitu do kalendáře. Po delší době ve vztahu už nemáme tolik prostoru a chuti se věnovat sobě navzájem. Proto je dobré společné chvíle plánovat. Třeba vložit jednou týdně do diáře večer ve dvou bez dětí a jednou měsíčně společný víkend. Jen vy dva spolu. Je to základ pro dobrý vztah.

Milujte se místo oběda

Někteří lidé si všimli, že chodí večer do postele úplně unavení, a tak přenesli intimní život do polední pauzy. Změnili svoje návyky a do druhé části dne se jim najednou vstupovalo velmi krásně. Jiní zase vědomé milování (popisoval jsem ho v některých předchozích článcích) dělají hluboko v noci. Mají 4 děti, a dokud neusnou, nejde dělat nic. Jdou si proto lehnout a nařídí si budíka na jednu hodinu v noci. Pak se hezky spojí a v tom spolu buď pokračují, nebo ve spojení usnou. Jak sami říkají, ráno se cítí velmi dobře naladěni a zamilovaní.

Celý článek můžete nalézt na stránkách Pravého domácího časopisu https://www.pravydomaci.cz/v-sexu-neplati-co-mas-rad-delej-druhemu-11526/

 

Články s podobnými tématy